Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Życzenia na Boże Narodzenie

„Idąc za blaskiem betlejemskiej gwiazdy uczestniczymy w wielkiej pielgrzymce liczącej miliony ludzi, którzy dziś, w środku nocy, razem z nami przerwali spoczynek i opuścili domy”.
 
 
Szczególne to dni, przepojone Bożą radością i miłością, kiedy Słowo staje się ciałem, a my z wielkim oddaniem łamiemy biały chleb, składamy sobie życzenia świąteczne. Nie zapomnijmy w ciszy tych dni odważyć się podejść do niewyczerpanego Źródła miłości i zaczerpnąć z Niego dla siebie, tyle ile komu potrzeba.  Pamiętajmy, że choćby nasz świat pokryły ciemne chmury, w betlejemskiej grocie wciąż bije źródło zbawczej miłości Boga. Kto do niego dotrze, nie zginie, ale żył będzie na wieki.
            Z okazji świąt Narodzenia Pańskiego życzę wszystkim zdrowia, pomyślności w podejmowanych zadaniach, łask płynących z ciszy betlejemskiego żłóbka, które umocnią nas we wszystkich chwilach naszego życia. Niech Boża Dziecina błogosławi obficie i prowadzi po ścieżkach życia.

 

                                                                                                          Ks Proboszcz Krzysztof Stanicki

 

 

 

Powrót
Ogłoszenia parafialne
Ks. proboszcz składa podziękowania parafianom za bieżące utrzymywanie czystości w świątyni.
Porządek Mszy Św.
 
 
Dni powszednie
Msze św. - godz. 700

Niedziele i Święta
Msze św. - godz. 900 i 1100 
Kalendarz
Czerwiec 2024
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Liczba odwiedzin: 14038172
© 2012 Parafia rzymskokatolicka pw. MB Częstochowskiej w Giełczwi. Realizacja Sulimo