Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Życzenia ks. proboszcza Krzysztofa Stanickiego dla wszystkich parafian i gości z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Drodzy Parafianie i przybyli Goście

Razem z Maryją i Józefem, naśladując ich prostotę i pokorę, klękamy przed Słowem, które stało się Ciałem: Jezusem Chrystusem, naszym Zbawicielem. Pochylamy się w cichej adoracji nad wielką tajemnicą Wcielenia, które napełnia radością i pokojem każdego, kto przyjmuje Dziecię Jezus do swojego serca.

Przełamując wigilijny opłatek, życzę Wam, aby Nowonarodzony Chrystus napełnił Wasze serca niezachwianą nadzieją, która pozwoli pokonać wszelkie trudności, silną wiarą, która rozjaśni nawet najbardziej mroczne dni i głęboką miłością, która w każdym człowieku potrafi dostrzec promyk dobra oraz zawsze jest gotowa przebaczyć.

Wszystkim życzę, aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły w atmosferze miłości, radości i życzliwości w gronie najbliższych i przyjaciół. A błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech towarzyszy Wam przez cały Nowy 2024 Rok.

Z modlitwą i błogosławieństwem Wasz Duszpasterz

ks. Krzysztof Stanicki