Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Wielkanoc 2017. Życzenia Ks. Proboszcza

Drodzy Parafianie i Goście, Jezus Chrystus Syn Boży pokonał Mękę, Śmierć i Zmartwychwstaniem pokonał grzech, śmierć i na nowo zapala w naszych sercach chrześcijańską nadzieję. Dzisiaj pragniemy doświadczyć Jego Zmartwychwstania...
 
Drogą powrotu do Boga jest miłość. Miłość Chrystusowego Krzyża, Jego Cierpienia i Śmierci, miłość, która każe powiedzieć  - przepraszam i przymusza do podania wyciągniętej dłoni, miłość, która doprowadza do sakramentu pojednania i pokuty, miłość, która sprawia że stajemy się inni, lepsi.. Każdy więc kto przyjmie swoim sercem Bożą Prawdę i ustami wyzna że Jezus Chrystus prawdziwie Umarł i Zmartwychwstał otrzyma wielką łaskę i odnajdzie światło na dalszej drodze życia – tego Wam Moi Drodzy wszystkim życzę, waszym rodzinom, gościom, przyjaciołom. Wieść o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa przemieniła apostołów i napełniła ich ogromną radością. Niech ta radość będzie także i Waszym udziałem, niech pokój, który po swoim Zmartwychwstaniu ogłosił Chrystus całemu światu na stałe zagości w Waszych sercach. W ten wielkanocny poranek, kiedy okazuje się że Grób Pana jest pusty niech ustąpią wszelkie Wasze lęki i obawy, niech w Waszej codziennej pracy nie będzie rzeczy niemożliwych. Wszyscy stańmy się wiernymi, gorliwymi świadkami Chrystusa Zmartwychwstałego i budujmy nową rzeczywistość opartą na prawdzie, miłości i pokoju. Niech Jezus Chrystus Zmartwychwstały darzy Was swoją łaską i pokojem . Życzę zdrowych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Szczęść Boże.
 

                                                                                                                                                                                                                                             Ks. Proboszcz Krzysztof Stanicki

Wielkanoc 2017

Powrót
Ogłoszenia parafialne
Ks. proboszcz składa podziękowania parafianom za bieżące utrzymywanie czystości w świątyni.
Porządek Mszy Św.
 
 
Dni powszednie
Msze św. - godz. 700
 

 Niedziele i Święta
Msze św. - godz. 900 i 1100

25 grudnia 
Msze św. o godz. 90i 1100
 
26 grudnia
Msze św. o godz. 90i 1100 
Kalendarz
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Liczba odwiedzin: 2634405
© 2012 Parafia rzymskokatolicka pw. MB Częstochowskiej w Giełczwi. Realizacja Sulimo